Paaiškėjo Lietuvos atstovo „Eurovizijoje“ Andriaus Pojavio repeticijų grafikas konkurse(357)

Sekmadienio vakarą „Eurovizijos“ konkurso, kurio pirmasis pusfinalis Švedijoje, Malmėje, vyks jau gegužės 14-ąją dieną, organizatoriai paskelbė visų dalyvių repeticijų ir spaudos konferencijų...

Andrius Pojavis užsienio spaudai apie atstovavimą „Eurovizijoje“: „Dabar tai atrodo kaip stebuklas“ Andrius Pojavis užsienio spaudai apie atstovavimą „Eurovizijoje“: „Dabar tai atrodo kaip stebuklas“ (356)

Lietuvos atstovas „Eurovizijos“ konkurse Andrius Pojavis po vos prieš mėnesį patirtos sėkmės nacionalinėje atrankoje jau sulaukė gausybės užsienio žiniasklaidos atstovų dėmesio. Praėjusią savaitę jis davė interviu portalui escwebs.com, kurio metu sakė, jog tapti šalies atstovu jam prilygsta stebuklui.

Andrius Pojavis pasirodys pirmame „Eurovizijos“ pusfinalyje Andrius Pojavis pasirodys pirmame „Eurovizijos“ pusfinalyje (355)

Ketvirtadienio popietę Malmėje, kur vyks šių metų „Eurovizija“, ištraukti konkurso burtai. Ceremonijos metu paaiškėjo, kad mūsų atstovas Andrius Pojavis su daina „Something“ pasirodys pirmojo pusfinalio metu.

„Eurovizijos“ atradimas Andrius Pojavis pasirodys M.A.M.A. 2012 scenoje „Eurovizijos“ atradimas Andrius Pojavis pasirodys M.A.M.A. 2012 scenoje (359)

Tikru akibrokštu nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finale tapęs Andrius Pojavis ilgai nesišildė staiga užgriuvusios šlovės spinduliuose ir išskrido į Italiją, kur jo laukė mylimi namiškiai. Tačiau sausio 11 d. A.Pojavis sugrįš į gimtinę – specialiai į Lietuvos muzikos apdovanojimus M.A.M.A. 2012.

Aras Žvirblys: atlikėjai „Eurovizijoje“ jeigu kažkam ir atstovauja, tai tik ne Lietuvai Aras Žvirblys: atlikėjai „Eurovizijoje“ jeigu kažkam ir atstovauja, tai tik ne Lietuvai (6)

„Neišmokę pirmosios pamokos, nepažinę tautos paveldo, nesuvaldę savo prigimties, Europoje su savo muzika neatrodysime rimtai, o gal net juokingai“, – svarsto atlikėjų ir fonogramų gamintojų asociacijos AGATA tarybos narys muzikantas Aras Žvirblys.

D. Britanijai patyrus fiasko "Eurovizijoje", šalies gyventojai pasijautė pažeminti
D. Montvydo dainos "Love Is Blind" gerbėjų gretose – ir D. Bilanas
D. Montvydas "Eurovizijos" finale demonstruos daugiau judesių
Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalyje Neringa Šiaudikytė dėmesį kaustė akį rėžiančia iškirpte Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalyje Neringa Šiaudikytė dėmesį kaustė akį rėžiančia iškirpte (9)

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalyje ketvirtadienio vakarą pasirodžiusi Neringa Šiaudikytė žiūrovus bei komisiją papirkti stengėsi ne tik audringu pačios atliekamu kūriniu „Used to be“ ir energingais šokiais, bet ir iškirpte – bent jau taip galėtų pasirodyti pamačius įspūdingą, biustą itin apnuoginantį ir išryškinantį atlikėjos sceninį kostiumą.

Pirmasis „Eurovizijos“ atrankos pusfinalis: devyni atlikėjai kaunasi dėl teisės pasirodyti finale Pirmasis „Eurovizijos“ atrankos pusfinalis: devyni atlikėjai kaunasi dėl teisės pasirodyti finale (8)

Ketvirtadienio vakarą, LRT studijoje tęsiasi „Eurovizijos“ dainų konkurso karštligė: čia filmuojamas pirmasis iš dviejų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalių, kuriame pasirodo devyni atlikėjai, perkopę pirmojo atrankos etapo barjerą.

Graikija, Kipras, Portugalija ir Lenkija nedalyvaus „Eurovizijoje“, nes laimėjimo atveju neišgalėtų surengti konkurso savo šalyje Graikija, Kipras, Portugalija ir Lenkija nedalyvaus „Eurovizijoje“, nes laimėjimo atveju neišgalėtų surengti konkurso savo šalyje (13)

Graikija, Kipras, Portugalija ir Lenkija nutarė nedalyvauti „Eurovizijos“ konkurse, nes baiminasi, kad laimėjus neturėtų lėšų surengti gero koncerto savo šalyje, rašo „The Daily Mail“.

Į „Eurovizijos“ atrankos pusfinalį patekęs G.Vagelis planuoja nustebinti įdomesniu pasirodymu, tęsti kovą konkurse tikisi ir kartu su Ieva Zasimauskaite Į „Eurovizijos“ atrankos pusfinalį patekęs G.Vagelis planuoja nustebinti įdomesniu pasirodymu, tęsti kovą konkurse tikisi ir kartu su Ieva Zasimauskaite (5)

Nors nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos žiūrovai į pusfinalį šešiolikmečio dainininko Gabrieliaus Vagelio ir nebūtų siuntę, projekto komisija atlikėjui skyrė maksimalų įvertinimą – pirmąją vietą. Todėl G.Vagelis atsidūrė laimingųjų trejetuke ir jau kitą mėnesį pasirodys nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalyje. Vaikinas tikėjosi, kad turės šansą tęsti kovą konkurse, o žiūrovams žada patobulintą ir kur kas įdomesnį pasirodymą nei jau matytas.

Valerija Iljinaitė-Valery: „Eurovizijoje“ kovosiu su konservatyvumu ir blizgučiais“ Valerija Iljinaitė-Valery: „Eurovizijoje“ kovosiu su konservatyvumu ir blizgučiais“ (2)

Valerija Iljinaitė-Valery yra bene jauniausia šių metų „Eurovizijos“ atrankų dalyvė. Konkursui ji pateikė dainą „Taip noriu vėl“, kurtą Vytauto Karpausko-V.Outus ir Kristupo Bubnelio.

Kitais metais "Eurovizijos" konkursas vyks Malmėje Kitais metais "Eurovizijos" konkursas vyks Malmėje  (2)

„Eurovizijos“ dainų konkursas kitais metais vyks Malmėje, pranešė Švedijos televizijos kanalo „Sveriges Television AB“, kuris bus atsakingas už konkurso organizavimą, atstovai.

Politikuojanti "Eurovizija": emigrantai tolsta, kaimynai nebemyli Politikuojanti "Eurovizija": emigrantai tolsta, kaimynai nebemyli (25)

Dar 2010 m. premjeras Andrius Kubilius pažadėjo, kad jam vadovaujant Vyriausybei Lietuva laimės ne tik Europos krepšinio čempionatą, bet ir „Euroviziją“.

"Eurovizijos" nugalėtoja neįtiko tik Azerbaidžano valdžiai "Eurovizijos" nugalėtoja neįtiko tik Azerbaidžano valdžiai (3)

Šeštadienį Azerbaidžano sostinėje Baku paaiškėjo tarptautinio dainų konkurso nugalėtoja - ja tapo Švedijos atstovė Loreen su daina „Euphoria“. Iš Maroko berberų imigrantų šeimos kilusi atlikėja savo šalyje laikoma didvyre. Tačiau užsitraukė Azerbaidžano valdžios nemalonę.

Iš Baku grįžęs D.  Montvydas: "Pasiilgau namų" Iš Baku grįžęs D. Montvydas: "Pasiilgau namų" (10)

Pirmadienio vidurdienį į Vilniaus oro uostą lėktuvu iš Rygos sugrįžo Lietuvos „Eurovizijos“ delegacija. Dvi savaites Azerbaidžano sostinėje Baku praleidęs Donatas Montvydas oro uoste teigė per tą laiką spėjęs pasiilgti namų.

Dėl D. Montvydo pasirodymo "Eurovizijoje" susilažinusios įžymybės liko nieko nepešusios Dėl D. Montvydo pasirodymo "Eurovizijoje" susilažinusios įžymybės liko nieko nepešusios (5)

Dar balandžio mėnesį, kai Lietuvos atstovo Donato Montvydo pasirodymas „Eurovizijoje“ atrodė tiesiog „už kalnų“, 15min.lt inicijavo žinomų šalyje žmonių lažybas – įžymybės mėgino atspėti, kurią vietą „Eurovizijoje“ užims D.Montvydas. Vis dėlto žvaigždės liko nieko nepešusios – tiksliai atspėti, kaip pasiseks dainininkui, nepavyko niekam.

Atskleisti balsavimo "Eurovizijos" pusfinaliuose rezultatai: D. Montvydas - trečias Atskleisti balsavimo "Eurovizijos" pusfinaliuose rezultatai: D. Montvydas - trečias (14)

Pasibaigus didžiajam „Eurovizijos“ konkursui, kuriame šįmet triumfavo Švedijos atstovė Loreen, „Eurovizijos“ organizatoriai atskleidė, kurią vietą atlikėjai užėmė abejuose pusfinaliuose. Paaiškėjo, kad Lietuvos atstovas Donatas Montvydas antrojo konkurso pusfinalio metu užėmė trečią vietą.

"Eurovizijos" nugalėtoja tapusi Loreen: "Pergalė nebuvo lengva, aš sunkiai dirbau" "Eurovizijos" nugalėtoja tapusi Loreen: "Pergalė nebuvo lengva, aš sunkiai dirbau"  (27)

Pusę penkių ryto Azerbaidžano laiku spaudos konferenciją Baku „Crystal Hall“ spaudos centre surengė užtikrintą pergalę „Eurovizijoje“ išplėšusi Švedijos atstovė Loreen. Ją žiniasklaidos atstovai pasitiko plojimais, o nuo lubų pabiro auksiniai konfeti lapeliai.

Potyriais "Eurovizijoje" patenkintas Donatas Montvydas: "Loreen buvo verta nugalėti" Potyriais "Eurovizijoje" patenkintas Donatas Montvydas: "Loreen buvo verta nugalėti" (22)

Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Donatas Montvydas šiemet užėmė vietą garbingame viduriuke ir liko 14-tas. Dainininkas džiaugėsi Loreen sėkme, mat, jo nuomone, ši atlikėja buvo išties verta krištolinio „Eurovizijos“ mikrofono.

Garsenybės nusivylė D. Montvydui tekusia vieta "Eurovizijos" finale Garsenybės nusivylė D. Montvydui tekusia vieta "Eurovizijos" finale (25)

Oficialioje „Eurovizijos“ būstinėje Vilniuje dar gerokai prieš prasidedant dainų konkurso finalui šurmuliavo nekantraujantys Donato Montvydo kolegos ir draugai.

"Eurovizijoje" triumfavo švedė Loreen, D. Montvydas liko 14-as "Eurovizijoje" triumfavo švedė Loreen, D. Montvydas liko 14-as  (37)

Šeštadienio vakarą Lietuvos televizija tiesiogiai transliavo 57-ojo „Eurovizijos“ konkurso finalą, kuriame pasirodė 26 konkurso dalyviai, jų gretose – ir Lietuvos atstovas Donatas Montvydas. Transliacijos pabaigoje paaiškėjo, kad „Eurovizijos“ nugalėtoja tapo Švedijos atstovė Loreen, Donatas Montvydas liko 14-as.

< Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
 
LIETUVOS PASIRODYMŲ ISTORIJA
METAIDALYVISVIETA
2011

Evelina Sašenko

C‘est Ma Vie

Eurovizijos dainų konkurso 2012 finalas

19
2011

Evelina Sašenko

C‘est Ma Vie

Eurovizijos dainų konkurso 2012 pirmasis pusfinalis

5
2010

InCulto

Eastern European Funk

Eurovizijos dainų konkurso 2010 antrasis pusfinalis

12
2009

Sasha Song

Love

Eurovizijos dainų konkurso 2009 finalas

23
2009

Sasha Song

Love

Eurovizijos dainų konkurso 2009 antrasis pusfinalis

9
2008

Jeronimas Milius

Nomads In The Night

Eurovizijos dainų konkurso 2008 antrasis pusfinalis

16
2007

4FUN

Love Or Leave

Eurovizijos dainų konkurso 2007 finalas

21
2006

LT United

We Are The Winners

Eurovizijos dainų konkurso 2006 finalas

6
2006

LT United

We Are The Winners

Eurovizijos dainų konkurso 2006 pusfinalis

5
2005

Laura and the Lovers

Little By Little

Eurovizijos dainų konkurso 2005 pusfinalis

25
2004

Linas ir Simona

What's Happened To Your Love

Eurovizijos dainų konkurso 2004 pusfinalis

16
2002

Aivaras

Happy You

Eurovizijos dainų konkursas 2002

23
2001

Skamp

You Got Style

Eurovizijos dainų konkursas 2001

13
1999

Aistė Smilgevičiūtė

Strazdas

Eurovizijos dainų konkursas 1999

20
1994

Ovidijus Vyšniauskas

Lopšinė mylimai

Eurovizijos dainų konkursas 1994

25
channel